Fluitschema

Om alle thuiswedstrijden van een scheidsrechter te voorzien is een schema opgesteld welke naar je aanvoerder is gemaild. Op deze pagina is van alle thuisspeelwedstrijden te zien door welk team ze worden gefloten.

Per team/persoon:
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Locatie
2019-09-24 19:00 UvO DS 4 De Spuyt DS 4 UvO DS 6
2019-09-24 19:00 UvO DS 2 Smashing 72 DS 3 UvO DS 1
2019-09-24 19:00 UvO HS 2 Smashing 72 HS 2 UvO DS 1
2019-09-24 19:00 UvO HS 3 V.C Waterland HS 1 UvO HS 4
2019-09-24 21:00 UvO DS 6 K.V.A. DS 6 UvO DS 4
2019-09-24 21:00 UvO HS 4 Arena HS 3 UvO HS 3
2019-09-24 21:00 UvO DS 1 Abcoude DS 1 VS2
2019-10-08 19:00 UvO DS 3 Smashing 72 DS 4 UvO DS 2
2019-10-08 19:00 UvO DS 4 Volamos DS 2 UvO DS 5
2019-10-08 19:00 UvO HS 2 US HS 6 UvO DS 1
2019-10-08 19:00 UvO HS 3 Volamos HS 2 UvO HS 4
2019-10-08 21:00 UvO HS 4 Netzo HS 6 UvO HS 3
2019-10-08 21:00 UvO DS 5 Volamos DS 3 UvO DS 4
2019-10-08 21:00 UvO DS 1 SVU DS 3 VS2
2019-10-08 21:00 UvO DS 2 K.V.A DS 4 UvO HS 2
2019-10-09 19:00 UvO DS 7 Brandweer DS 1 UvO HS 4
2019-10-15 19:00 Arena HS 4 UvO HS 4 UvO DS 7
2019-10-22 19:00 UvO HS 2 Albatros HS 3 UvO DS 5
2019-10-22 19:00 UvO DS 3 Albatros DS 4 UvO DS 6
2019-10-22 19:00 UvO DS 4 SVU DS 5 UvO HS 4
2019-10-22 21:00 UvO DS 5 Armixtos DS 5 UvO HS 2
2019-10-22 21:00 UvO DS 6 Armixtos DS 7 UvO DS 3
2019-10-22 21:00 UvO DS 7 Armixtos DS 9 UvO DS 4
2019-10-22 21:00 UvO HS 4 WEST! HS 2 UvO HS 2
2019-10-23 19:00 UvO DS 2 Albatros DS 2 UvO HS 3
2019-10-23 19:00 UvO HS 1 K.V.A. HS 3 UvO DS 1
2019-10-23 21:00 UvO DS 1 US DS 5 VS2
2019-11-05 19:00 UvO DS 1 K.V.A. DS 2 VS2
2019-11-05 19:00 UvO DS 2 WEST! DS 1 UvO DS 5
2019-11-05 19:00 UvO DS 4 US DS 9 UvO DS 6
2019-11-05 19:00 UvO HS 1 De Spuyt HS 3 UvO DS 3
2019-11-05 21:00 UvO DS 5 De Spuyt DS 3 UvO HS 1
2019-11-05 21:00 UvO HS 4 Arena HS 4 UvO DS 2
2019-11-05 21:00 UvO DS 6 WEST! DS 3 UvO DS 2
2019-11-05 21:00 UvO DS 7 SVU DS 7 UvO DS 4
2019-11-19 19:00 UvO HS 3 Xenon HS 2 UvO DS 1
2019-11-19 19:00 UvO HS 2 De Spuyt HS 2 UvO HS 1
2019-11-19 19:00 UvO DS 3 US DS 8 UvO DS 5
2019-11-19 19:00 UvO DS 4 Albatros DS 5 UvO DS 7
2019-11-19 21:00 UvO DS 5 US DS 7 UvO DS 4
2019-11-19 21:00 UvO HS 1 VV Amsterdam HS 6 UvO HS 2
2019-11-19 21:00 UvO DS 1 Armixtos DS 4 VS2
2019-11-19 21:00 UvO DS 7 Volamos DS 5 UvO DS 6
2019-11-20 19:00 UvO DS 6 CTO 70 Volleyball DS 2 UvO HS 4
2019-11-20 21:00 UvO HS 4 Xenos HS 3 UvO DS 7
2019-11-26 19:00 UvO HS 1 Albatros HS 2 UvO DS 3
2019-11-26 21:00 UvO HS 4 K.V.A. HS 6 UvO DS 7
2019-11-26 21:00 UvO DS 3 Armixtos DS 6 UvO HS 1
2019-12-10 19:00 UvO DS 2 De Spuyt DS 2 UvO DS 5
2019-12-10 19:00 UvO HS 1 SVU HS 3 UvO HS 2
2019-12-10 19:00 UvO DS 3 VONO DS 1 UvO DS 6
2019-12-10 19:00 UvO HS 3 De Spuyt HS 4 UvO HS 4
2019-12-10 21:00 UvO HS 4 Albatros HS 5 UvO HS 3
2019-12-10 21:00 UvO HS 2 Xenon HS 1 UvO HS 1
2019-12-10 21:00 UvO DS 6 VV Amsterdam DS 8 UvO HS 3
2019-12-10 21:00 UvO DS 5 VV Amsterdam DS 7 UvO DS 2