>

UvO is een studentenvolleybalvereniging in Amsterdam en speelt met 11 teams wedstrijden in de Nevobocompetitie. Naast volleybal zijn er regelmatig feesten, activiteiten, borrels en toernooien. De trainingen zijn op maandag- en donderdagavond in Amsterdam Oost in het sportcomplex van de UvA/HvA: USC Universum op het Science Park. De thuishal voor wedstrijden, de Wethouder Verheijhal, staat daar vlakbij.

 

Wanneer:                                                30 september t/m 2 oktober
Waar:                                                       Dat houden we nog even voor onszelf
Schade aan je bankrekening:               Een schamele 55 euro
Reistijd:                                                   7 uur en 38 min fietsen vanaf Amsterdam

SCHRIJF JE NU IN

 

 

When:                                                      September 30th to October 2nd
Where:                                                     We’ll keep that to ourselves for now
Damage done to your bank account:   Merely 55 euros
Distance from Amsterdam:                    A 7 hour and 38 minute bike ride

APPLY NOW

Donderdag

Oneven weken (15-9, 29-9, 13-10, 27-10, 10-11, 24-11, 8-12, 22-12, 5-1, 19-1, 2-2, 16-2, 2-3, 16-3, 30-3, 13-4, 27-4, 11-5, 25-5, 8-6, 22-6):

trainingsschema-donderdag-even-weken

 

 

Even weken (22-9, 6-10, 20-10, 3-11, 17-11, 1-12, 15-12, 29-12, 12-1, 26-1, 9-2, 23-2, 9-3, 23-3, 6-4, 20-4, 4-5, 18-5, 1-6, 15-6, 29-6):

trainingsschema-donderdag-oneven-weken

In sommige gevallen overlapt de trainingstijd van de train(st)er van een team met de trainingstijd van dat team. In dit geval zal het einde van de training van dat team bestaan uit een partij-oefening. 

 

 

Maandag

Het schema voor de maandagtrainingen zal nog niet beginnen vanaf aanstaande maandag, maar pas vanaf de maandag erna. Aanstaande maandag (12 september) zulllen D2, H2 en H3 training hebben. Ten eerste om zich te kunnen voorbereiden op wedstrijden die al zeer snel gespeeld moeten worden, ten tweede om door TC-verantwoordelijkheden gemiste trainingstijd in te halen.

Voor de weken daarna geldt dat er elke maandag vijf teams op drie velden trainen; aan de hand van de opkomst op de betreffende trainingsavond zullen teams samen spelen op één veld om iedereen een zo goed mogelijke training te kunnen bieden.

 

Oneven weken (26-9, 10-10, 24-10, 7-11, 21-11, 5-12, 19-12, 2-1, 16-1, 30-1, 13-2, 27-2, 13-3, 27-3, 10-4, 24-4, 8-5, 22-5, 5-6, 19-6):

trainingsschema-maandag-even-weken

 

 

 

Even weken (19-9, 3-10, 17-10, 31-10, 14-11, 28-11, 12-12, 26-12, 9-1, 23-1, 6-2, 20-2, 6-3, 20-3, 3-4, 17-4, 1-5, 15-5, 29-5, 12-6, 26-6):

trainingsschema-maandag-oneven-weken

 

 

Mocht je nog vragen hebben over het trainingsschema, stuur dan een mailtje naar bestuur@uvo-amsterdam.nl!

 

 

Dames 1
Nicole Bauer
Lindy Bekking
Floor Broekgaarden
Leah Dickhoff
Vivienne Doka
Aniek Koeslag
Sophie Moet
Cindy Overbeeke
Eva de Rie
Anne Twilt

Dames 2
Susan Bleeker
Marit Bosma
Judith van Duijn
Renee Haenen
Michelle Homans
Laura van Meurs
Ysanne Post
Nienke Pronk
Aleksandra Slawuta
Marissa Wilbrink
Alinda Wolse

Pauline Dijkema (meetrainer)

Dames 3
Merel de Beus
Myrthe Duijff
Lilia Hendrikse
Miriam Maan
Mariska Pijpers
Maaike Plate
Hannah de Roda Husman
Raissa Velano de Sant’ana
Suzanne van Schaik
Hellen Vergouwe
Emmely Wigger

Sarah Marinussen (meetrainer)
Laura Schollaardt (meetrainer)

Dames 4
Laura Bakkum
Mirjam de Bruin
Janne Dijk
Dieuwertje van Drooge
Myrne Ettema
Anouk Fulop
Cynthia Jansen
Lisa van Schagen
Tessa Schaper
Sophie Schriever
Anne Vonk
Carina de Vries

Anna Bersma (meetrainer)
Annemarie Foppen (meetrainer)

Dames 5
Pien Asveld
Eva Bakkelo
Leandra Boonman
Selas Bots
Lara Egbring
Noeska van der Eng
Silke Groot 
Jane Heinze 
Marit Koenen
Mackenzie Orr
Lena Sialino
Anna Vrieler

Marianne de Graaf (meetrainer)
Antonia Kaiser (meetrainer)
Anne Vermeulen (meetrainer)

Dames 6
Lorena Accurso Tagano
Eline van Doorne
Stefanie van Enk
Martina Faber
Polina Golenishcheva
Minke van der Heijden
Andrea Huntjens
Kari van den Kommer
Frederique Ramp
Veerle Reinhold
Susanne Schultz
Fatma Yalgin

Bibi Smaal (meetrainer)
Juul van Grinsven (meetrainer)

Dames 7
Emily Al
Sabine Baltus
Charlotte Blankenberg
Inge Franken
Myrthe Graff
Britt de Hart
Susanne Heemskerk
Juliette Hermida
Meike Holdinga
Mischa Nijland
Romy Poll
Cansu Yildirim

Janine de Bart (meetrainer)
Diane Mohamed (meetrainer)

Heren 1
Lorenzo de Angelis
Milan Bednar
Tom van Eerde
Sjoerd Janse
Sam Jennings
Peter Konieczek
Luc Leijtens
Paul Mansveld
Wouter Meinster
Kay Rutten
Jovan Veljkovic
Samuel Witteveen 

Heren 2
Thomas Adrian
Lars Bloemen
Janne Duivesteijn
Koen Groenland
Peter Karemaker
Bas Kempers
Twan Kempers
Dennis Lau
Iriney Simeonov
Nik Sol
Jim Vehmeijer
Florian van Vugt

Robin Klaver (meetrainer)

Heren 3
Mehmet Ates
Niels Bakker
Tamara da Costa
Hamzah Eiz Aldin
Diederik Enters
Sherif el Helw
Kevin van der Ploeg
Tom Ruiter
Jimi van Schalkwijk

Jochem Bruins (meetrainer)
Julian Blauwhof (meetrainer)

Het trainingsschema voor de laatste instuiftraining op donderdag 8 september, ziet er als volgt uit:

18:00 – 19:20 H1, 2, 3
19.20 – 20.40 D5, 6, 7, 8
20.40 – 22.00 D1, 2, 3, 4
Je traint in het team waarin je voorlopig bent ingedeeld, zie volgende bericht.

Dames 1
Lindy Bekking
Floor Broekgaarden
Leah Dickhoff
Vivienne Doka
Aniek Koeslag
Sophie Moet
Cindy Overbeeke
Eva de Rie
Anne Twilt
Emmely Wigger

Dames 2
Marit Bosma
Nicole Brauer
Judith van Duijn
Willeke Haanschoten
Renee Haenen
Michelle Homans
Laura van Meurs
Ysanne Post
Nienke Pronk
Marissa Wilbrink
Alinda Wolse

Dames 3
Claudia Al-Mardini
Merel de Beus
Susan Bleeker
Pauline Dijkema
Lilia Hendrikse
Marloek Hoogewoud
Sarah Marinussen
Lisa van Schagen 
Aleksandra Slawuta
Raissa Velano de Sant’ana

Dames 4
Leandra Boonman
Tamara da Costa
Myrthe Duijff
Myrne Ettema
Annemarie Foppen
Anouk Fulop
Miriam Maan
Mariska Pijpers
Maaike Plate
Hannah de Roda Husman
Suzanne van Schaik
Hellen Vergouwe

Dames 5
Eva Bakkelo
Mirjam de Bruin
Janne Dijk
Diewertje van Drooge
Marianna de Graaf
Silke Groot
Cynthia Jansen
Triana Lopez Moreira
Tessa Schaper
Anne Vonk
Carina de Vries
Birgit Wingen

Dames 6
Selas Bots
Anna Bersma
Lara Egbring
Nouska van der Eng
Jane Heinze
Antonia Kaiser
Lena Sialino
Anne Vermeulen

Dames 7
Martina Faber
Andrea Huntjes
Marit Koenen
Kari van den Kommer
Mischa Nijland
Mackenzie Orr
Frederique Ramp
Veerle Reinhold
Susanne Schultz
Lorena Vertuist
Fatma Yalgin

Dames 8
Emily Al
Selin Alpagot
Kim Baeten 
Sabine Baltus
Charlotte Blankenberg
Stefanie Enk
Noor Gerritsen
Myrthe Graff
Marlene Knobelsdorff
Stephanie Leduc
Romy Poll
Eline Sieben
Cansu Yildirim

Heren 1
Lorenzo de Angelis
Milan Bednar
Sergio Cabrero
Tom van Eerde
Sjoerd Janse
Sam Jennings
Peter Konieczek
Dennis Lau
Luc Leijtens
Paul Mansveld
Wouter Meinster
Kay Rutten
Samuel Witteveen

Heren 2
Thomas Adrian
Mehmet Ates
Lars Bloemen
Jeroen Broelman
Janne Duivesteijn
Koen Groenland
Bas Kempers
Twan Kempers
Bernardo Moreira
Irriney Simeonov
Nik Sol
Jim Vehmeijer
Jorris

Heren 3
Niels Bakker
Jochem Bruins
Roberto Felix
Sherif el Helw
Kevin van der Ploeg
Milan Ramer
Tom Ruiter
Amaru Sinchico
Laurens van der Wal